Policjanci z Komisariatu Policji w Zbrosławicach otrzymali nowy radiowóz. Oznakowana nowym malowaniem Kia została zakupiona ze środków przekazanych przez samorząd oraz z budżetu Komendy Głównej Policji.

W uroczystości udział wziął Komendant Powiatowy Policji w Tarnowskich Górach mł. insp. Sławomir Bylicki, Wójt Gminy Zbrosławice oraz jego zastępca, a także Komendant Komisariatu i Policjanci.

Dzisiaj przed budynkiem Komisariatu Policji w Zbrosławicach odbyło się uroczyste przekazanie nowego radiowozu. W uroczystości udział wziął Komendant Powiatowy Policji w Tarnowskich Górach mł. insp. Sławomir Bylicki wraz z Komendantem Komisariatu Policji w Zbrosławicach p.o. nadkom. Witoldem Musikiem oraz przedstawicielami Gminy Zbrosławice na czele z Panem Wójtem Wiesławem Olszewskim.

Swoją obecnością zaszczycił także emerytowany Komendant Lucjan Szmid, który w ubiegłym miesiącu pożegnał się z policyjnym mundurem. Komendanci złożyli podziękowania za dofinansowanie zakupu radiowozu i wyrazili wdzięczność za dotychczasową, owocną współpracę oraz za zaangażowanie i wsparcie wielu przedsięwzięć podejmowanych na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców gminy Zbrosławice.

Nowy radiowóz z pewnością przysłuży się policjantom w codziennej służbie i pomoże szybko i bezproblemowo dotrzeć w miejsca, gdzie będą najbardziej potrzebni.

Get in Touch

Get in Touch