Połasił się na towar. Nie przewidział, że ochroniarz już zacierał ręce

Dzielnicowy z Radzionkowa zatrzymał wczoraj mężczyznę, który na terenie sklepu w centrum miasta ukradł artykuły warte kilkaset złotych.

Ujęty przez pracowników sklepu sprawca, trafił do policyjnej celi, a dziś usłyszał zarzut kradzieży, do której się przyznał. Grozić mu może do 5 lat więzienia.

Wczoraj po godzinie 14.00 dyżurny z Radzionkowa otrzymał zgłoszenie, że na terenie sklepu w centrum miasta doszło do kradzieży artykułów spożywczych i chemicznych. Sprawcę ujęli pracownicy sklepu, którzy przekazali go dzielnicowemu.

Po podliczeniu całości łupu, który zabrał z półki 31-letni mieszkaniec Bytomia, okazało się, że wartość kwalifikuje się jako przestępstwo. Straty, jakie spowodował to blisko 700 złotych.

Zatrzymany tego samego dnia trafił do policyjnej celi, a dzisiaj śledczy z Radzionkowa przedstawili mu zarzut kradzieży, do której się przyznał. Za to przestępstwo będzie odpowiadał przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat więzienia.

Dołącz do nas!